ارسال سفارش و خدمات پس از فروش

در صورت آنلاین بودن روش پرداخت، سفارش در اسرع وقت ارسال می شود و در صورتی که یکی از گزینه های واریز به حساب یا پرداخت در محل را انتخاب کرده باشید، سفارش پس از تماس همکاران با شما و تایید واریز وجه و انجام هماهنگی های لازم ارسال خواهد شد.

  • ساکنین تهران بزرگ می توانند پس از ثبت سفارش، کالای مورد نظر خود را حداکثر ظرف مدت زمان ۳ ساعت دریافت نمایند. بدیهی است که تعدد سفارشات آن روز نیز در مدت زمان تحویل کالا بی تاثیر نخواهد بود.
  • سفارش های شهرستان ها از طریق پست انجام می شوند و ظرف مدت زمان ۲۴ ساعت برای شهرهای نزدیک به تهران و ۴۸ ساعت برای شهرهای دور از تهران، تحویل داده خواهند شد.
سفارش های داخل تهران توسط پیک شهری و شهرستان ها از طریق پست ارسال می شوند.

هزینه این نوع سفارش ها بر عهده مشتری است و طبق مصوبه شرکت پست برای ارسال های شهرستان و هزینه پیک شهری برای سفارش های داخل تهران محاسبه خواهد شد.

تهران ساز برای کلیه سفارش های تهران و شهرستان ها مدت یک هفته فرصت تست از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت کارکرد کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این مدت هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش، در صورت موجود بودن کالا، کالای مرجوعی دقیقا با همان مدل تعویض خواهد شد و در غیر این صورت امکان بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت، بنابراین در صورت موجود بودن کالا، وجه مرجوع نخواهد شد. چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان یک هفته فرصت تست کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.

سوالات کلی

  • برای ثبت سفارش و خرید اینترنتی از وبسایت فروشگاه تهران ساز لازم است که محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید و پس از ورود به حساب کاربری خود و یا ثبت نام در سایت و تکمیل اطلاعات، نسبت به ثبت نهایی سفارش خود اقدام کنید.
  • در صورت پرداخت آنلاین سفارش شما در اسرع وقت ارسال می شود و در صورتی که یکی از گزینه های پرداخت در محل یا واریز به حساب را انتخاب کرده باشید، همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم، با شما تماس خواهند گرفت.
خیر، داشتن حساب کاربری و تکمیل اطلاعات حساب، مانند شماره تماس، ایمیل، آدرس و … لازمه خرید اینترنتی از وبسایت فروشگاه تهران ساز است.

خیر، به غیر از خرید اینترنتی، تنها می توانید به فروشگاه حضوری تهران ساز واقع در فلکه دوم صادقیه مراجعه کنید.

متاسفانه پس از ثبت نهایی سفارش، امکان لغو و یا تغییر آن وجود ندارد و برای انجام این کار می بایست در ساعات کاری با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل کنید.

برای اطلاع از موجودی و همچنین اطلاع از قیمت به روز و لحظه‌ای می‌بایست با همکاران ما واقع در فروشگاه مرکزی تماس برقرار کنید.

پرداخت هزینه خرید کالاها از طریق سایت، تنها به صورت آنلاین امکان پذیر است؛ برای پرداخت در محل یا پرداخت به صورت کارت به کارت با همکاران ما در فروشگاه مرکزی تماس برقرار کنید.

در صورت ناموفق بودن پرداخت آنلاین، به صفحه ثبت سفارش محصول بازخواهید گشت. در صورت کم شدن وجه از حساب شما، ظرف ۷۲ ساعت آینده، به علت قرار داشتن وجه در حساب میانی بانک، مبلغ پرداختی توسط بانک به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

با تلاش های انجام شده، درگاه پرداخت وبسایت تهران ساز با حفظ حریم، قوانین، و استفاده از پروتکل https یک درگاه کاملا امن است تا مشتریان، خریدی بی دغدغه را تجربه کنند. توجه داشته باشید که برای هرچه بالاتر بردن امنیت پرداخت، از صفحه کلید مجازی ظاهر شده بر روی تصویر، جهت وارد کردن رمز کارت خود استفاده کنید.

در حال حاضر پرداخت در محل، تنها برای ساکنین شهر تهران امکان پذیر است.